Хімчистка килимових покриттів

від 25 грн/м²

Хімчистка килимових покриттів


Вчені довели, що більше 35 тисяч тон пилюки з космосу, щорічно попадає на нашу планету. Додайте сюди вуличний бруд, шерсть тварин, плями від пролитого та жувальну гумку – килимовому покриттю не позаздриш. Зберегти презентабельний вигляд вашого офісу чи будинку в любу пору року допоможе професійна чистка килимових покриттів від Клінінгової компанії “Фреш”.


Хімчистка ковроліну в Чернівцях – одна з найактуальніших послуг незалежно від сезону


Давно доведено, що своєчасний догляд за ковроліном дозволяє продовжити термін його експлуатації мінімум вдвоє. Регулярна хімчистка ковроліну в офісі, раз на квартал дозволить уникнути чималих витрат на купівлю та укладку нового ковроліну. За бажанням клієнта чистка може бути проведена у вечірній чи нічний час щоб не заважати робочому процесу. Вже через 3-5 годин після закінчення чистки в приміщенні не залишиться ніякого запаху, покриття повністю висохне і персонал зможе приступати до виконання своїх обов’язків в оновленому офісі.


Хімчистка ковроліну крім офісних приміщень можлива також в:  • ресторанах
  • кафе
  • готельних номерах
  • конференц-залах
  • холлахНаше спеціалізоване обладнання американського виробника дозволяє чистити великі площі за короткий термін. Оперативна виїздна чистка в Чернівцях дозволяє досягнути одразу декілька ефеків: очищення від пилу, плям та бруду, дезодорацію та відновлення кольору.


Особливості нашої хімчистки килимових покриттів в Чернівцях


Так як ковролін приклеюють або ж прибивають до підлоги, вивезти його на чистку в цех досить важко. Для вашої зручності ми надаємо послуги виїзної хімчистки до клієнта.


Професійна чистки ковроліну на дому відбувається в декілька етапів


  • попередня суха чистка ковроліну
  • обробка та видалення плям
  • очистка покриття потужним екстрактором
  • ополіскування
  • природне висихання або ж швидке висушування за допомогою спеціального обладанння (додаткова послуга)


Всю необхідну техніку та хімію ми привозимо з собою. Гарантуємо, що після чистки фактура, малюнок чи колір покриття не постраждають так, як професійна хімія Prochem діє виключно на плями та забруднення.


Вартість хімчистки ковроліну в Чернівцях


Послуга

Ціна

Хімчистка ковроліна (низкий, средній ворс і безворсове покриття)

від 25 грн/м²

Хімчистка ковроліна (высокий, натуральний ворс)

від 40 грн/м²

Виведення плям

договірна


Виїзд менеджера на об’єкт для оцінки вартості послуг абсолютно безкоштовний та ні до чого вас не зобов’язує!


Оплата проводиться готовкою чи безготівковим перерахунком, виключно по завершенню робіт. Замовник не займається юридичним офрмленням — ми підготовлюємо всі необхідні документи (договори, розрахунки та ін.).

Замовте послугу у нас і ваші килимові покриття будуть як новенькі!

Немає коментарів
Додати коментар