Хімчистка килимів

від 50 грн/м²

Хімчистка килимів


Навіть найдорожчий килим з перебігом часу має властивість забруднюватись, забиватись пилом, шерстю домашніх тварин, стаючи при цьому джерелом алергенів та хворобоутворюючих організмів. В таких випадках використання побутових пилососів не вирішує проблему, оскільки вони відчищають лиш верхню частину ворсу, залишаючи у внутрішньому покритті рай для розвитку “неочікуваних гостей”. Саме тому найкращий вихід з даної ситуації – професійна хімчистка килимів, дозволяє відчистити їх на 99%.


Невже чистка килима в Чернівцях своїми силами безрезультатна?


Звичайно перше, що приходить в голову – це самостійна чистка килима з використанням звичайних побутових засобів. На жаль, такий підхід є помилковим в зародку. Використання універсальних миючих засобів в першу чергу несе ризики зміни кольору, а ворс втрачає м'якість.

До того ж, вивести з килима хімію в звичайних умовах є досить складно, саме тому неприємний запах від використання хімії може надовго залишитись у вашій квартирі чи будинку. Краще не ризикуйте, оскільки економити на здоров’ї членів сім’ї – далеко не не найкраща ідея. Чистка килима у виконанні професіоналів набагато безпечніше та ефективніше!


Технологія хімчистки килимів від Клінігової компанії "Фреш"


Ми пропонуємо своїм клієнтам професійну допомогу в такому питанні як хімчистка килимів в Чернівцях на дому. Наші фахівці використовують сучасне обладнання провідного світового виробника Mytee та ефективні хімічні миючі засоби британської марки Prochem.

Для глибокої та якісної хімчистки килимів в Чернівцях використовується екстракторна машина, яка під високим тиском наносить на покриття миючий розчин і розподіляє його по всій поверхні. Розчеплений бруд разом з миючим розчином та пилюкою одразу ж втягуються в екстрактор.

Після цього підлогове покриття промивається чистою водою та обробляється спеціальним ополіскувачем, який нейтралізує залишки робочого розчину та помякшує ворс. В Європі чистка килима на дому вважається завершеною тільки після цієї процедури, хоча практично всі вітчизняні компанії пропускають опіліскування, економлячи на миючих засобах. Клінігова компанія "Фреш" турбується про своїх клієнтів та їх майно, саме тому наші фахівці на 100% дотримуються європейських технологій.


Вартість хімчистки килимів у Чернівцях


Послуга

Ціна

Хімчистка синтетичних  та радянських шерстяних килимів

від 50 грн/м²

Хімчистка килимів-шегі

від 55 грн/м²

Хімчистка шерстяних килимів

від 60 грн/м²

Хімчистка віскозних та шовкових килимів

договірна

Виведення плям

договірна


Виїзд менеджера на об’єкт для оцінки вартості послуг абсолютно безкоштовний та ні до чого вас не зобов’язує!


Наші постійні клієнти цінять унікальний сервіс!


Опрацьовуючи відгуки наших клієнтів, стає зрозуміло – ера погоні за дешивизною залишилась позаду. Люди зрозуміли: забезпечивши килимам відповідний догляд, можна продовжити термін їх експлуатації в 1,5 – 2 рази! А в процесі прибирання багато хто помічає, що після хімчистки в домівці стало набагато менше пилу – він перестав підніматися в повітря з килима коли по ньому ходять.


Помічають також і інші переваги цієї послуги:


  • виїздна хімчистка килимів в Чернівцях – це можливість зекономити гроші та час на вивезенні килима в цех;
  • ручна чистка дозволяє якісно обробити всі плями, щоб вивести їх без пошкодження для килима;
  • професійна хімія, яка використовується для обробки дорогих виробів ручної роботи, натуральних шерстяних і шовкових килимів;
  • в дитячій можливе бережне екологічне прибирання паром, усунення запахів сечі;
  • у клієнтів завжди є можливість вибору між виїзною чисткою на дому та чисткою в нашому цеху;


Якщо вам потрібна процедура очищення килимових покриттів з використанням іноваційних, а головне дієвих технологій, заповнюйте форму зворотнього зв’язку або телефонуйте нашим менеджерам за телефонами вказаними на нашому сайті. Ми гарантуємо високий рівень якості і ефективний результат хімчистки килимів, оскільки турбота про чисту та здорову атмосферу у вашому домі чи на робочому місці – наш головний обов’язок!


Немає коментарів
Додати коментар