Аквачистка матраців

від 300 грн.
Здоровий сон – запорука бадьорості організму та хорошого самопочуття протягом цілого дня. Чисті постільна білизна та матрац сприяють комфортному відпочинку людини під час сну. Однак неприємний запах поту, накопичення пилу та мікроскопічних частинок епітелію забруднюють не лише постільну білизну, а й сам матрац. Регулярна зміна та прання білизни в домашніх умовах не викликає труднощів. На відміну від прання постільної білизни, хімчистка матраців власноруч, без професійного обладнання та знань неможлива, саме тому доцільним буде звернутися до фахівців Клінінгової компанії «Фреш» та замовити послугу аквачистки матраців.


5 причин, чому необхідна чистка матраців вже після року їхнього використання 

 

 • тонке простирадло не може захистити від потрапляння пилу на матрац (особливо після ремонту чи переїзду) 
 • несвіжий запах сигналізує про появу пилових кліщів між шарами наповнювача матраца
 • регулярна чистка матраців дозволяє продовжити термін їх експлуатації вдвічі 
 • найчастіше вже після року експлуатації на матраці зʼявляються плями або неприємні жовті ореоли 
 • чистка матраців від сечі необхідна коли в домі є маленькі діти чи тварини 

  

Професійний підхід до аквачистуки матраців: наші переваги та етапи роботи


Процес чистки матраців потребує особливих знань, досвіду, а також спеціалізованих засобів і обладнання для очистки глибоких прошарків наповнювача.
Ми працюємо з професійними засобами Prochem (Англія), Kiehl (Німеччина) та високопотужним обладнанням Mytee (США), Karcher (Німеччина), які дають можливість видалити бруд як з чохла так і з внутрішньої "начинки" — койри, водоростів, латексу, пінополіуритану. Замовляючи таку чистку у нас, ви отримуєте чисту та свіжу перину! 
Ще одна значна перевага в тому, що хімчистка матраців на дому в Чернівцях відбувається під вашим пильним наглядом і у будь-який момент ви зможете перевірити якість виконання роботи, при цьому не переживаючи про можливе необережне поводження чи траспортування матрацу.


Чистка матраців на дому відбувається в 7 етапів:

 
 1. Діагностика - визначаємо тип матрацу та спосіб чищення (тільки в Преміум пакеті аквачистки);
 2. Сухе прибирання за допомогою пилососа;
 3. Точкова обробка плям (тільки в Преміум пакеті аквачистки);
 4. Чистка основним миючим засобом;  
 5. Антибактеріальне ополіскування. Ополіскувач видаляє залишки миючого засобу та залишки пилових кліщів; 
 6. Сушка по бажанню. (сушка одніє сторони матрацу входить у вартість Преміум пакету аквачистки)
Весь процес займає від 30 хвилин до 2 годин роботи, залежно від ступеню забрудненості,  розміру матрацу та пакету послуг. Після закінчення роботи, виріб потрібно висушити природним шляхом (5-6 годин), або за допомогою спеціальної сушки (2-3 години).
Звертаємо Вашу увагу на те, що виробники матраців зацікавлені щоб їхні вироби замінювали після декількох років використання і як наслідок у більшості матраців незйомний чохол виробляється з тканини, з якої дуже складно вивести плями.
Саме тому, ми можемо дати 100% гарантію на виведення лише свіжих плям від сечі, напоїв, харчових продуктів та ін.
Якщо Ви намагались вивести бруд побутовою хімією, затерти водою чи просто забули подзвонити в хімчистку пізніше ніж через 3-4 дні після забруднення, ми не можемо гарантувати успіх плямовиведення.  Однак можемо вас запевнити, що в результаті проведення хімчистки матраців на дому, відбудеться дезінфекція всього матрацу та знищення пилового кліща, зникнуть неприємні запахи, незалежно від їхнього походження та терміну давності, загальні забруднення і значна частина плям також зійдуть, проте застарілі ореоли можуть залишитись. Це особливості тканини, які не залежать від вмінь майстра чи "сили" професійних миючих засобів. Саме тому варто задуматись, якщо компанія обіцяє Вам відчистити застарілі плями – швидше за все їх просто «залиють» не зовсім безпечною білизною, запах якої буде переслідувати вас по всьому помешканню.

 

Вартість аквачистки матраців

Послуга

Пакет

послуг


Базовий

Преміум

Аквачистка дитячого матраца
(60х120см.; 70х140см.)
300 грн.
-
Аквачистка односпального матраца
(0,8-0,9м.)
400 грн.
700 грн.
Аквачистка півтораспального матраца
(1,4-1,6м.)
500 грн.
900 грн.
Аквачистка двоспального матраца
(1,8-2,0м.)
600 грн.
1 100 грн.
* мінімальне замовлення 600 грн. 
 
Хімчистка матраців в Чернівцях - це необхідність, а не розкіш для всіх хто любить чистоту та турбується про здоровʼя родини.
Оцініть всі переваги професійної чистки!
Дзвоніть нам або замовляйте послугу на сайті чи в соціальних мережах.
Немає коментарів
Додати коментар