Хімчистка матраців

від 250 грн/одна сторона

Здоровий сон – запорука бадьорості організму та хорошого самопочуття протягом цілого дня. Чисті постіль, матрац та білизна сприяють комфортному відпочинку людини під час сну. Однак неприємний запах поту, накопичення пилу та мікроскопічних частинок епітелію забруднюють не лише постільну білизну, а й сам матрац. Регулярна зміна та прання білизни в домашніх умовах не викликає труднощів. На відмінно від прання постільної білизни, хімчистка матраців власноруч, без професійного обладнання та знань неможлива, саме тому доцільним буде звернутися до спеціалістів клінінгової компанії «Фреш» та замовити послугу хімчистки матраців.


5 причин, чому необхідна чистка матраців вже після року їхнього використання 

 

 • тонке простирадло не може захистити від потрапляння пилу на матрац (особливо після ремонту чи переїзду) 
 • несвіжий запах сигналізує про появу пилових кліщів між шарами наповнювача матраца
 • регулярна чистка ортопедичних матраців дозволяє продовжити термін експлуатації конструкції 
 • найчастіше вже після року експлуатації на матраці зʼявляються плями або неприємні жовті ореоли 
 • хімчистка матраців від сечі необхідна коли в домі є маленькі діти чи тварини 

  

Професійний підхід до хімчистки матраців: наші переваги та етапи роботи

 

Процес чистки матраців потребує особливих знань, досвіду, а також спеціалізованих засобів і обладнання для очистки глибоких прошарків наповнювача.

Ми працюємо з професійними засобами Prochem (Англія), Kiehl (Німеччина) та високопотужним обладнанням Mytee (США), Karcher (Німеччина), які дають можливість видалити бруд як з чохла так і з внутрішньої "начинки" — койри, водоростів, латексу, пінополіуритану. Замовляючи таку обробку у нас, ви отримуєте чисту та свіжу перину! 

Ще одна значна перевага в тому, що хімчистка матраців на дому в Чернівцях відбувається під Вашим пильним наглядом і у будь-який момент Ви зможете перевірити якість виконання роботи, при цьому не переживаючи про можливе необережне поводження чи траспортування матрацу.

Чистка матраців на дому відбувається в 6 етапів:

 

 1. Сухе прибирання сміття та пилу за допомогою пилососа. 
 2. Обробка парогенератором.
 3. Точкова обробка плям.
 4. Основна екстракторна чистка. 
 5. Промивка чистою водою (ополіскування).
 6. Сушка.

Весь процес займає від 30 хвилин до 2 годин роботи, залежно від ступеню забрудненості та розміру матрацу. Після закінчення роботи, виріб потрібно висушити  або природним шляхом (5-6 годин), або за допомогою спеціальної сушки (2-3 години), яку ми можемо Вам здати в оренду.

Звертаємо Вашу увагу на те, що виробники матраців зацікавлені щоб їхні вироби замінювали після декількох років використання і як наслідок у більшості матраців незйомний чохол виробляється з тканини, з якої дуже складно вивести плями.

Саме тому, ми можемо дати 100% гарантію на виведення лише свіжих плям від сечі, напоїв, харчових продуктів та ін.

Якщо Ви намагались вивести бруд побутовою хімією, затерти водою чи просто забули подзвонити в хімчистку пізніше ніж через 3-4 дні після забруднення, ми не можемо гарантувати успіх плямовиведення.  Однак можемо Вас запевнити, що в результаті проведення хімчистки матраців на дому, відбудеться дезінфекція всього матрацу та знищення пилового кліща, зникнуть неприємні запахи, незалежно від їхнього походження та терміну давності, загальні забруднення і значна частина плям також зійдуть, проте застарілі ореоли можуть залишитись. 

Це особливості тканини, які не залежать від вмінь майстра чи "сили" професійних миючих засобів. Саме тому варто задуматись, якщо компанія обіцяє Вам відчистити застарілі плями – швидше за все їх просто «залиють» не зовсім безпечною білизною, запах якої буде переслідувати Вас по всьому помешканню.

 

Вартість хімчистки матраців

Послуга

Ціна

Хімчистка односпального матраца

250 грн./сторона

Хімчистка півтораспального матраца

350 грн./сторона

Хімчистка двоспального матраца

400 грн./сторона

Хімчистка дитячого матраца

400 грн.

* мінімальне замовлення від 500 грн. 

 

Виїзд менеджера на обʼєкт для оцінки абсолютно безкоштовний та ні до чого Вас не зобовʼязує! 

Хімчистка матраців в Чернівцях - це необхідність, а не розкіш для всіх хто любить чистоту та турбується про здоровʼя домочадців. Оцініть і Ви всі переваги професійної чистки!

Дзвоніть нам або замовляйте послугу на сайті.

Немає коментарів
Додати коментар